Kuchyně na míru

Stojí za námi tisíce spokojených zákazníků a jsme připraveni navrhnout a vyrobit jedinečnou kuchyň na míru i pro vás. Vybírat můžete z široké palety materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků. Cenová kalkulace je zdarma. Po odsouhlasení Vám zhotovíme grafický 3D návrh. Nedílnou součástí každého našeho projektu je zaměření prostoru, doprava, odborná montáž včetně zapojení všech spotřebičů v kuchyni.

LAMINO

Lamina jsou nejoblíbenějšími dekory. Laminované dřevotřískové desky (LTD), ze kterých děláme náš nábytek, se vyrábí v tloušťce 18 mm. Dekory lamina se dají volně kombinovat.

DÝHA

Dýhovaná dvířka vyrábíme z tuzemských a exotických dřevin, jsou olepena 2 mm vrstvenou hranou a lze je namořit do požadovaného odstínu.

LAK

U této řady si můžete vybírat hladká nebo tvarovaná dvířka z MDF desek, která jsou dokončena polomatným nebo lesklým lakem ve více než 200 odstínech škály RAL nebo RAL – NCS.

FÓLIE

Nabízíme řadu velmi dostupných modelů s dvířky z MDF v různých odstínech. Všechny uvedené odstíny a tvary lze vzájemně libovolně kombinovat. Povrchovou úpravu lze zvolit mat nebo vysoký lesk.

PRACOVNÍ DESKY

Pracovní desky nabízíme v mnoha variantách. Ať již pracovní desky z laminované dřevotřísky, která je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tak také masivu, přírodního kamene, z velké škály umělých kamenů nebo skla.

X