Dveře

Nabízíme vám kompletní portfolio dveří pro celý byt, dům nebo kancelář. U nás si vyberete jak vchodové bezpečnostní dveře, tak interiérové dveře. Funkčnost vaší domácnosti lze podle potřeby zvýšit posuvným nebo skládacím dveřním systémem. Kromě toho dodáváme též rozsáhlou škálu technologických a speciálních dveří.

Interiérové dveře

Chcete, aby vaše nové interiérové dveře ladily se zbytkem zařízení? Naše firma nabízí široký sortiment interiérových dveří, vhodných hlavně pro bytovou výstavbu a rodinné domy. Na výběr máte různé materiály a dekory.

BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

B2, B3, protipožární plné i prosklené (včetně obložkových zárubní a kouřotěsnosti), dveře protihlukové až do 39dB, klima dveře, prosklené protipožární stěny s nadsvětlíkem a bočními světlíky a řadu dalších. Bezpečnostní dveře dodáváme jako samostatný výrobek, ale též jako komplet včetně ocelové bezpečnostní zárubně a veškerých stavebních prací.

Skládací i posuvné dveře

V nabídce máme též dveře s různými systémy otevírání, například dveře skládací, posuvné dveře po stěně i do stavebních pouzder, systém ERGON nebo také možnost obkladu stávající ocelové zárubně OKZ bez nutnosti bourání.

X