Nabízíme Vám belgické plovoucí podlahy QuickStep a nyní i nově koberce od firmy Avanti

>> Classic >> Eligna >> Quadra >> Noblesse >> Elegance >> Perspective >> Country

Classic

classic

QuickStep Classic je více než jen laminátová podlaha. Podle očekávání představuje kvalita podlah QuickStep samotnou špičku. V řadě Classic naleznete kombinaci velké pestrosti barvy a stylu, přírodní atmosféry, funkčnosti a kvality. Prkenné, dvouparketové a tříparketové designy řady Classic tvoří základ propracovaného moderního interiéru.

Žádné dvě věci nejsou v přírodě shodné. Zamyslete se nad elegantní mezihrou dřevěných vláken na dubové plaňce. Povrchová úprava Authentic dává vaší laminátové podlaze onen typický vzhled a pocit tepla pravých, tradičních parket.

 • tradiční laminátové podlahy
 • v designu prkna dvouparkety nebo tříparkety
 • tloušťka 7 mm - zátěžová třída 31, záruka 20 let
 • tloušťka 8 mm - zátěžová třída 32, záruka 20 let

<< nahoru

Eligna

classic

Kolekce Eligna vyzařuje přirozenou, teplou atmosféru. Na povrchu podlahy vás okamžitě okouzlí mnoho detailů a pestrost odstínů. Eligna nabízí řadu prkenných, dvou nebo tříparketových designů v širokém spektru druhů a odstínů dřeva.

Vaše podlaha QuickStep je v dokonalé harmonii s přírodou, vždy vyzařuje tu správnou náladu. Různé povrchové úpravy přivádí dřevěnou strukturu podlahy k životu.

 • podlahová prkna bez drážek
 • v designu prkna dvouparkety nebo tříparkety
 • tloušťka 8 mm - zátěžová třída 32, záruka 25 let

<< nahoru

Quadra

classic

Všestranné kamenné dlaždice, které vyzařují teplo a pohostinnost a potřebují velmi malou údržbu. Quadra je jedinečná! Jak keramické dlaždice, tak dlaždice z přírodního kamene lze instalovat křížovým vzorem nebo dodržovat motiv půl na půl, případně je kombinovat, aby se zachoval vzhled šachovnice. Laminátové dlaždice QuickStep Quadra vyzařují pohodlí a potěšení. Díky Uniclic je lze rovněž instalovat velmi rychle bez toho, že byste se dostali do obtížné situace.

Keramické dlaždice QuickStep mají povrchovou úpravu Living Surface. Proto je přírodní struktura nejen viditelná, ale můžete ji i cítit. Švy v místech spojení dlaždic jsou o něco drsnější než zbytek dlaždice a mírně zahloubené jako u skutečných spojů.

classic

Natural Authentic je jedinečnou povrchovou strukturou, která ještě opravdověji zrcadlí motiv a reliéf dlaždice. Vaše laminátová podlaha vypadá vyjímečně a působí rovněž dojmem přírodních kamenných dlaždic.

Nové přírodní kamenné dlaždice získaly povrchovou úpravu s jemně zkoseným okrajem na všech 4 stranách (Micro Perspective) a lze je kombinovat s řadou QuickStep Elegance. To znamená, že je možná široká škála kombinací.

 • laminátové dlaždice
 • keramické a přírodní kamenné dlaždice
 • tloušťka 8 mm - zátěžová třída 32, záruka 25 let

<< nahoru

Noblesse

classic

Malé plaňky QuickStep Noblesse jsou atraktivní kombinací jemné třídy a přírodního vzhledu. Inovativní kombinace tradice a nadčasového šarmu vytváří vysoce osobní vkus.

Na svoji podlahu QuickStep Noblesse si můžete nainstalovat různé motivy (rybí kost, dlaždice, atd.) v nejméně 54 (!) různých variacích planěk v rámci jediného designu. Nechte se svést těmito elegantními módními podlahovými vzory.

 • tenké parketové plaňky
 • ideální pro vytvoření rozmanitých podlahových vzorů
 • tloušťka 8 mm - zátěžová třída 32, záruka 25 let

<< nahoru

Elegance

classic

QuickStep Elegance je jemná kombinace planěk ve třech různých délkách, oddělené jemnou drážkou tvaru V. Tím vaše podlaha získává vyjímečně přírodní a pestrý vzhled.

Plaňky QuickStep Elegance mají povrchovou úpravu s povrchovou strukturou Authentic, která dodává vaší laminátové podlaze onen originální vzhled a jedinečný dojem pravých parket. Zaručujeme přirozenou jedinečnost Vaší podlahy.

QuickStep Elegance je inspirována přírodou. Každý design má 18 odlišných vzorů dřeva. Výsledek: široká paleta přírodních tónů, různorodé plaňky a vzhled a dojem parket.

 • elegantní parketové plaňky v různých délkách
 • tloušťka 8 mm - zátěžová třída 32, záruka 25 let

<< nahoru

Perspective

classic

V případě Perspective se QuickStep nechal zcela inspirovat přírodou. Obrazce přírodního dřeva na plaňkové podlaze jsou oživovány s citem pro detail a proměny. Drážky tvaru V vyvolávají dojem, že je Váš interiér mnohem větší. Její teplý a přívětivý vzhled zvyšuje celkový dojem blahobytné, masivní plaňkové podlahy. Perspective zaručuje dlouhá léta dokonalé kvality. Tato podlaha o tloušťce 9,5 mm rovněž působí zdravě a vyvolává dojem opravdové plaňkové podlahy.

classic

Zapuštěné drážky tvaru V na dvou a čtyřech stranách panelu dávají vaší podlaze ten jedinečný plaňkový vzhled a působí dojmem jejího rozšíření. Drážky tvaru V u Perspective jsou pokryty ve stejném designu nebo barvě jako celý okolní povrch, což působí dojmem krásných a originálních planěk.

K dispozici jsou čtyři návrhy dubu Perspective ve 2 odlišných šířkách (15,6 a 19 cm). Když budete chtít, můžete je kombinovat podle hlasu svého srdce! Výsledkem je luxusní plaňková podlaha s proměnlivými šířkami.

 • podlaha z planěk s drážkami ve tvaru V
 • tloušťka 9,5 mm - zátěžová třída 32, záruka 25 let

<< nahoru

Country

classic

Dřevěné podlahy venkovských sídel bývaly pokládány a zpracovány ručně tradičními postupy. Každá palubka byla jedinečná. Není žádným překvapením, že tyto nákladné podlahy naleznete na zámcích a ve velkých sídlech. QuickStep mění tradiční postupy v cenově dostupnou variantu díky kolekci Country, nové struktuře "Country Surface" a "Contour Artisanal". Na dotyk byste přísahali na tradiční materiály, které byly použity k vytvoření opravdového pastorálního slohu. Vidíte a cítíte ruku řemeslníka na každé palubce, která vyzařuje exklusivní řemeslnou atmosféru. Každá palubka má zahloubené okraje, které byste předpokládali u podlah položených ze dřeva. Navíc mají palubky tloušťku 9,5 mm, což zajišťuje mohutnější, zdravější a luxusnější dojem.

classic

Tento design opravdu vyčnívá z řady ostatních díky speciální struktuře povrchu Soft Country Surface. Na povrchu má jemné a nepravidelné zářezy, které dávají podlaze typický starodávný vzhled. Ve spojení s jemnou drážkou ve tvaru V po všech stranách tvoří jedinečné dílo s velkým citem pro detail.

 • exkluzivní palubky pro venkovské sídlo s řemeslným dojmem
 • tloušťka 9,5 mm - zátěžová třída 32, záruka 25 let

<< nahoru