Kuchyně

Nezávazná kalkulace

Naše kuchyně nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků. Cenová kalkulace je zdarma. Po odsouhlasení Vám zhotovíme grafický 3D návrh. Nedílnou součástí každého našeho projektu kuchyně je zaměření daného prostoru pro finální zpracování projektu. Samozřejmostí je odborná montáž včetně zapojení a uvedení do provozu všech spotřebičů v kuchyni.

LAMINO

Lamina jsou nejoblíbenějšími dekory. Laminované dřevotřískové desky (LTD), ze kterých děláme náš nábytek, se vyrábí v tloušťce 18 mm. Dekory lamina se dají volně kombinovat.

DÝHA

Dýhovaná dvířka vyrábíme z tuzemských a exotických dřevin, jsou olepena 2 mm vrstvenou hranou a lze je namořit do požadovaného odstínu.

LAK

U této řady si můžete vybírat hladká nebo tvarovaná dvířka z MDF desek, která jsou dokončena polomatným nebo lesklým lakem ve více než 200 odstínech škály RAL nebo RAL – NCS.

FÓLIE

Nabízíme řadu velmi dostupných modelů s dvířky z MDF v různých odstínech. Všechny uvedené odstíny a tvary lze vzájemně libovolně kombinovat. Povrchovou úpravu lze zvolit mat nebo vysoký lesk.

PRACOVNÍ DESKY

Pracovní desky nabízíme v mnoha variantách. Ať již pracovní desky z laminované dřevotřísky, která je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení. Tak také masivu, přírodního kamene, z velké škály umělých kamenů nebo skla.