krby 1

Nabízíme krbové vložky Fonte Flamme, jejichž kvalita je důsledkem precizního vývoje. V prvé řadě je to kvalita samotné litiny, která byla vyvinuta přímo pro konstrukci krbových vložek Fonte Flamme. Tato litina splňuje nejvyšší požadavky pro vytápění.

Pro zajištění trvalé kvality je prováděna analýza každé vložky spektrometrem. I další použité materiály se kterými se setkáte u krbových vložek Fonte Flamme jsou neméně kvalitní: sklo odolné vysoké teplotě (750°C), těsnění z keramických vláken, vysokoteplotní nátěry a úprava povrchu mosazí, chrómem nebo zlatem.

krby 1

Jelikož jsme si vědomi, že není v silách žádného výrobce uspokojit potřeby všech zákazníků, neupnuli jsme se pouze na jediného výrobce krbových vložek a nabízíme jako další alternativu krbové vložky Fondis. Tato společnost již od roku 1981 zvolila politiku globální kvality, jejímž cílem je dlouhodobé uspokojení svých zákazníků. Výrobky Fondis nabízí široké spektrum krbových vložek, které obsahuje jak klasické tvary a profily, tak i nadčasové provedení, které jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Samotnou realizaci provádíme se všemi náležitostmi s ní souvisejícími.
Pomůžeme Vám s výběrem vhodné krbové vložky podle Vašich požadavků a úměrného výhřevného výkonu. Kompletně zaměříme celou stavbu i s veškerým případným příslušenstvím, zajistíme veškerý materiál dle Vašeho výběru tak, abyste byli spokojeni především Vy sami. Bereme v potaz Vaše přání a názory, takže i během samotné realizace jsou samozřejmostí drobné úpravy a odchylky od původního záměru celého díla.

Kromě typizovaných krbů také realizujeme krby zahradní, přesně podle Vašich požadavků a přání. K nim dodáváme a montujeme komletní topeniště. Samotné krby jsou stavěny z šamotových cihel, které jsou poté vyspárovány. Možnou variantou, jak zviditelnit krb, je obklad belgickými cihličkami, které se vyrábějí ve velké škále odstínů a barev.

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -